Log Sun Oct 6

 

Daily Program Log

* indicates Canadian Content

October 06, 2019

9:00 am – Windfall with Carter Hodding
Colter Wall & the Scary Boys Happy reunion*
Mike Ireland & Holler House of secrets
Whitney Rose You don’t scare me*
Asleep at the Wheel Choo choo ch’boogie
Jessica Rhaye & the Ramshackle Parade Ring them bells*
Levon Helm When I go away
Flatt & Scruggs & the Foggy Mountain Boys Don’t get above your rasin’
Twas Now I saw the light*
The O’Kanes I’m lonely
Nathan Rogers The jewel of Paris*
Jolie Holland Faded coat of blue
Mariachi los Camperos Mexicali Rose/South of the Border
Scott Nolan Easter at the Waffle House*
Jay Farrar & Kelly Willis Rex’s blues
Wilf Carter My old Canadian home*
2:00 pm – Anime-d in Japan Insanity on the Radio with Jeremy
Hamasaki Ayumi Game
BAND-MAID endless story
HoneyWorks Heroine Ikusei Keikaku
ASIAN KUNG-FU GENERATION {Bleach} After Dark
Utada Hikaru Play Ball
Real Unchain My Heart
Jean-Paul De Roover My Heart And My Head*
Hinatazaka46 Konna ni Suki ni Nacchatte Ii no
Yanagi Nagi {Hakyuu Houshin Engi} Madooi Mirai
SawanoHiroyuki [nZk] {Ginga Eiyuu Densetsu Die Neue Thesis – Seiran} Tranquility
PELICAN FANCLUB {Dr. STONE} Sangenshoku
Hayashibara Megumi {Buusuka} Buusuka! Buusuka!!
The Three Lights {Sailor Moon Musical 1996: Sailor Stars} See Me, Boku-tachi no jidai
BABYMETAL Shanti Shanti Shanti
Aimyon Konya Konomama
Kalen Anzai {Black Clover} Jinsei wa Senjou da
PassCode GOLDEN FIRE
lecca TODAY
Various Artists {Beyblade Burst Evolution} EVOLUTION BURST! -TV Size-
Jacques Gaines Friend For You*
miwa Reboot
KAT-TUN We Are KAT-TUN
BoA Moto
Katase Nana {Hikaru no Go} Fantasy
Do As Infinity {Inuyasha} Shinjitsu no Uta
4:00 pm – For The Hearing Prepared with DJ M.T.
Night Stalkers Tombstone Hop*
Voivod Astronomy Domine*
Hollerado King Kong*
Coctails Walking Down the Street
The Birthday Party Mr. Clarinet
Rich Aucoin The Dream*
Moonquake Pack Up My Fender*
Class Info Circle Game*
The Jins Pop Song*
Secede Outran
YT Looter Special Brew
Sterling Blues Band Say What you Mean*
Castor Repousse
Boris Gardiner Ghetto Funk Enemy
The Deadcats Crypt Zombie Hula*
6:00 pm – West99 with Nathan
Necking Drag me out*
Necking Boss*
Prince kaybee Club controller
D’Prince Oga titus
Olamide Melo melo
Skuki Pass the Agbara
Chinko ekun Able GOD
Rema Dumebi
Rema Why
Falz Jeje
Adekunle Gold Pick up
Adekunle Gold ready
Toofan Gweta
Tekno Pana
Olamide WO!!
Wande coal Iskaba
Teni Case
Adekunle Gold My life
7:00 pm – Gripes of Wrath with Mallory Johnson
Tarik Robinson Bogota*
Arlen Rundvall The Breeze *
Alpha Cat Black Hole
Blocktreat Alpha *
LAL Dark Beings *
Tarik Robinson San Juan *
TANDM Chandelier *
DNDR Fell Out
THNDR The Score
Ben Cottrill Give Me Thunder *
Donny Baxter Will There Be TV In Heaven?*
Tarik Robinson Coquimbo*
8:00 pm – Women Who ROCK! with Michelle Kozuchar
Necking No Play Time*
Lydia Ainsworth Kiss The Future*
Mira Martin-Grey Cleanliness is Next to Moral Panic*
The Party on High Street When The Wolves Are Asleep*
Tawnie Lucas Dark Blue*
Lyn Besse McGinnis Higher Ground*
Heather Bambrick Take The B Train*
Tamara Madden Wannabe*
Edina Balint Race To The Top (acoustic)*
Edina Balint Seaside Boulevard*
Shari Ulrich Goodnight*
Allison Lupton Words of Love*
Rosemary Lawton Pride of the Shamrock Shore*
Edina Balint Our World*

<? require_once(“../inc/footer.php”); ?>